gallery/afmap1

ТОВ «АЛЬФА ФУД»
Україна, Київська обл., Броварський район,
смт. Велика Димерка,вул. Соборна, 111а

телефони:
+38(044) 277 29 41
+38(044) 277 29 44

info@rulada.com.ua

office@rulada.com.ua

sale@rulada.com.ua

https://rulada.com.ua

Основне завдання, яке ставить перед собою компанія «Альфа Фуд» - це виготовлення екологічно чистої продукції найвищої якості.

Саме тому, на м’ясокомбінаті приділяють велику увагу до постачальників сировини та виставляють високі вимоги до її якості. Вся сировина, яка використовується для виготовлення продукції, закуповується в живій вазі в українських постачальників, переважно в господарствах Київщини та Чернігівщини. Процес приймання сировини ретельно контролюється і здійснюється в присутності інженера з якості, ветеринарного лікаря та начальника виробництва.
Підприємство забезпечене висококваліфікованим виробничим та керівним персоналом, який проходив навчання та стажування на кращих підприємствах України та Європи. На виробництві впроваджені  найкращі системи управління якістю та безпекою охорони праці.
Перевагою нашого підприємства є той факт, що ми працюємо без посередників. Всі етапи виробництва, починаючи із закупки сировини, і завершуючи упаковкою готової продукції, здійснюються на підприємстві.

Компанія «АЛЬФА ФУД» - нове сучасне підприємство з виробництва та реалізації високоякісної м'ясної продукції ТМ «Рулада», розташоване в передмісті Києва.

gallery/фото комбината веб